4-Й МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ КОНКУРС «МАСТЕР ШЕЛКОВОГО ПУТИ»

Впервые в Алматинском Казахском гуманитарно-педагогическом колледже №1 “Мектепке дейінгі білім беру саласындағы көркемдік дағдыларбағыты бойынша «Жібек жолы шебері» 4-ші халықаралық кәсіби конкурсы ұйымдастырылды. «Жібек жолы шебері» 4-ші халықаралық байқауы Бейжің халықаралық «WECO» білім және мәдениет компаниясы мен Алматы қаласы әкімдігінің қолдауымен ұйымдастырылып отыр. Этот конкурс является символом укрепления культурных и профессиональных связей..

Аталған халықаралық байқауының қатысушылары Пекин Фэнтай кәсіптік мектебінің қатысушылары Чэ Юньхань, Ли Синьян, Чжан Янин, Чжан Ясинь және №1 Алматы қазақ гуманитарлық-педагогикалық колледжінің қатысушылары Данияр Жансая, Ерқанат Айшуақ, Рысбаева Гаухар, Темирбек Айзере, Амиржан Гульнур, Жұмақанова Аружан ,сондай-ақ тәуелсіз сарапшылар ретінде № 184 А. О. Сариева, музыкальный руководитель «Бёбекжай-детского сада»., “Школа-гимназия №172” бейнелеу өнері пәнінің оқытушысы Б.Т.Жанысбаев, Пекин Фэнтай кәсіптік мектебінің мұғалімі Сунь Фань және Чу Цяо қатысты. «Мектепке дейінгі білім берудегі көркемдік дағдылар» конкурсының мазмұны екі санатқа бөлінді: была задана детская тематическая картинка и детская песенка. Конкурсқа қатысушылар берілген 60 минут уақыт ішінде өз бетінше таңдалған тақырыптық диапазон шеңберінде балаларға арналған тақырыптық сурет жасау керек болса, екінші «Ән айту» бойынша талаптарға сәйкес белгіленген репертуарды орындады. Колледж директоры М.Т.Мендгазиева халықаралық конкурстың қатысушылары мен тәуелсіз сарапшыларына колледж ұжымының атынан алғыс білдірді.