СОСТОЯЛСЯ КОНКУРС КОЛЛЕДЖА "ЛУЧШИЙ УЧИТЕЛЬ-2021"

Цель: личные профессиональные достижения учителей в учебной деятельности, определение вклада и результатов в развитие системы образования, Распространение передовых инновационных практик.,обучение и поддержка профессионального мастерства творческих педагогов.

На соревнования 5 учитель – Жамалбек Ж.М., Мағыпар М., Смагулова С.Қ., Турганова Г.А. және Байсбаев Е.А. касательно.

Байқау ережесіне сәйкес қатысушылар бірінші кезеңде педагог портфолиосын таныстырды. Екінші кезеңде «Менің педагогикалық ұстанымым» тақырыбында жазған эссесін оқыды.Үшінші кезеңде «Мен шығармашыл ұстазбын» тақырыбында түсірген бейнежазбасын ұсынды.

Колледждің білікті де білімді ұстаздарынан құралған комиссия мүшелері «Үздік педагог – 2021» колледжішілік байқауының критерийлеріне сәйкес 5 баллдық жүйемен бағалап, жеңімпаздарды анықтады.

«Үздік педагог – 2021» колледжшілік байқауында І дәрежелі дипломымен Байсбаев Е.А., ІІ дәрежелі дипломымен Смагулова С.Қ., ІІІ дәрежелі дипломымен Турганова Г.А. және Мағыпар М., Жамалбек Ж.М. «Креативті педагог» номинациясымен марапатталды.

Колледж директоры М.Т.Мендгазиева оқытушыларға шығармашылық табыс тілей отырып, выразил благодарность. Кеңсе тауарлары топтамасымен марапатталды.