Акбаева Айнур, заведующая библиотекой колледжа, провела для студентов вебинар на тему «Сердце, полное доброты»..

15.02.2021 Автор духовно-нравственной программы «Самопознание»., Назарбаева С.А., Президент Детского Благотворительного Фонда «Бёбек» 80 По случаю юбилея заведующая библиотекой колледжа Акбаева Айнур организовала веб-семинар со студентами на тему «Сердце, полное добра»..

Цель:Жизнь С.А. Назарбаевой, заслуги, қайырымдылық іс-шаралары, еліміздегі адамгершілік-рухани білім берудің дамуына қосқан үлесі туралы ақпараттар беріп, Сара Алпысқызының ұлағатты ұстанымдары мен кітаптары арқылы студенттерді өмірге, ата-анасына, ең жақын адамдарына, жалпы адамзатқа деген бауырмалдық, любовь, махаббат, достық, ізгілік қасиеттерге тәрбиелеу.