«WECO» халықаралық білім беру және мәдени компаниясымен

07.04.2023 жылы  №1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі базасында дөңгелек үстел ұйымдастырылып, Жібек жолы өңірін дамыту бағдарламасы аясында, Бейжіңдегі «WECO» халықаралық білім беру және мәдени компаниясымен білім саласындағы өзара тиімді ынтымақтастық туралы келісімге қол қойылды.

Ынтымақтастықтың мақсаты – білім, ғылым саласындағы жан-жақты байланыстар мен қарым-қатынастарды дамыту  және кеңейту, сондай-ақ оффлайн оқыту мен онлайн оқытуды үйлестіру негізінде орта кәсіптік білім деңгейінде екі  дипломдық бағдарламаларды әзірлеу.

Ынтымақтастық жоспарларына кәсіптік-техникалық білім беруді дамытудың инновациялық үлгілерін енгізу мақсатында «Жібек жолының шеберлері» халықаралық кәсіби байқауын өткізе  отырып, кәсіптік білім беруді дамыту және студенттердің кәсіби дағдыларын жетілдіру,  Қазақстан мен  Қытайда «Жібек жолы шеберлері» байқауын бірлесіп ұйымдастыруды ендіру.

07.04.2023 году  на базе Алматинского казахского государственнего гуманитарно – педагогического колледжа №1 был организован круглый стол и подписано Соглашение о взаимовыгодном сотрудничестве в области образования с Пекинской международной образовательной и культурной компанией «WECO» в рамках Программы развития региона Шелкового Пути.

Цель сотрудничества – активизировать и расширить всесторонние связи и отношения в области образования,науки, а также разработка программ двух дипломов на уровне среднего профессионального образования на базе сочетания оффлайн обучения и онлайн обучения.

В  планах сотрудничества  обе стороны совместно организуют международные  соревнования в  Казахстане и Китае по профессиональным навыкам “Мастера Шелкового пути” для содействия развитию профессионального образования и повышению соответствующих профессиональных навыков студентов,а также для внедрения инновационных моделей развития профессионального образования.