«WORLDSKIILS ALMATY -2023» АЙМАҚТЫҚ КӘСІБИ ШЕБЕРЛІК ЧЕМПИОНАТЫ

5 сәуір  2023жылы  «WORLDSKIILS ALMATY -2023» «БАСТАУЫШ СЫНЫПТАРДА ОҚЫТУ» ҚҰЗЫРЕТТІЛІГІ БОЙЫНША КӘСІБИ ШЕБЕРЛІК ЧЕМПИОНАТЫ БАСТАЛДЫ.

№1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік  колледж алаңында   Аймақтық WorldSkills Алматы-2023  «Бастауыш сыныптарда оқыту» құзыреттілігі бойынша чемпионаты өтуде. Чемпионат  болашақта  білікті жас  кадрларды  даярлауға, жаңа идеялар мен трендтер жасауға кәсіби шеберлік дағдыларын жетілдіруге ықпал етеді. Салтанатты шараны колледж директоры  М.Т.Мендгазиева  ашып,  қатысушы талантты жастарды құттықтап, сәттіліктер тіледі. Кәсіби шеберлік сайысына Алматы қаласының педагогикалық колледждерінен  сегіз  сайыскер қатысты. Болашақ бастауыш сынып мұғалімдері чемпионат арқылы өздерінің әдістемелік білімдерін, кәсіби шеберліктерін шыңдауға үлкен мүмкіндіктер алады.