2022-2023 оқу жылында №1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі «Алматыкітап» баспасының  ұйымдастырған «Leader TopIQ»  республикалық байқауында жүлделі орынға ие болды.Колледжіміздің  жеңімпазы информатика пәнінің оқытушысы Қылышбек Фарида Байжанқызы 2 орын иеленіп,  TopIQ платформасын 1 жыл тегін пайдалану сертификатына ие болды және 150000тг  қаржылай сертификатпен  марапатталды.

Колледж түлегі- Әлібекқызы Асылым 1 орын иеленіп, 1 жыл тегін TopIQ платформасын пайдалану сертификатымен және   қаржылай 100000 тг сертификатпен  марапатталды.

Құрметті жеңімпаздар Сіздерді жаңа белестеріңізбен құттықтаймыз.Еңбектерiңiз жана берсiн. Баршаңызға шығармашылық табыс тiлеймiз!