«ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫ ТҮЛЕК-2022» брейн-ринг

№1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжінде кәсіптік практиканың жылдық жоспары негізінде “Шетел тілдері және оқыту әдістемелері”   ПЦК-ның ұйымдастыруымен бітіруші топтар арасында  «ИНТЕЛЛЕКТУАЛДЫ ТҮЛЕК-2022» брейн-ринг  Smart  маман  атты іс-шара өткізілді.

Мақсаты студенттердің теориялық алған білімдерін кәсіптік практикада қолдана білуге,  бәсекеге қабілетті кәсіби маман дайындау болды.

Іс -шара үш  кезеңнен құрылған:

1 кезеңде БЛИЦ СҰРАҚТАР студент – практиканттардың бір сәтте өте қысқа уақытта блиц сұрақтарға шапшаңдықпен, әрі белсенділікпен өздерінің ұшқырлықтарын байқатты.  МЕДИА САУАТТЫЛЫҚ –  сабақ барысында  АКТ  құралдарының мүмкіндіктерін, тест тапсырмаларды және  түрлі тәсілдерді қолдану шеберліктері 2 кезеңде ұсынылды.

3 кезеңде КОУЧИНГ (ҚМЖ)  қысқа мерзім жоспар құруда  педагогикалық практика барысында жинақтаған іс – тәжірибелерімен бөлісіп,  кәсіби шеберліктерін, жеке дағдыларын жетілдіре түсті.

Аталмыш іс-шарада бітіруші түлектер өзінің ұшқырлығын, үздік кәсіби білімдерін  ортаға салып   арнайы сыйлықтармен, алғыс хаттармен марапатталды.