ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ТӘУЕЛСІЗДІГІНІҢ 30 ЖЫЛДЫҒЫНА ОРАЙ ӨТКІЗІЛГЕН САПТЫҚ ЖӘНЕ ӘСКЕРИ ДАЙЫНДЫҚ БАЙҚАУЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ

Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30-жыл толуына орай Түрксіб ауданы коллеждері мен мектептері арасында «Саптық және әскери дайындық» тақырыбында ұйымдастырлыған  спартакиадасында  II- орынды иеленген колледжіміздің 1 курс студенттерін құттықтаймыз! Жетекшілері «Алғашқы әскери және технологиялық дайындық» пәнінің оқытушылары: запастағы подполковник Қ.Т.Лаханов, запастағы лейтенант М.Ө. Есиркепов.

Көк байрағы желбіреген,бүгінгідей абыройлы да айбынды, беделді де берекелі,ынтымағы мен бірлігі жарасқан еліміздің тәуелсіздігі баянды болғай.Студенттеріміздің Тәуелсіздігіміздің тұғырын әрдайым биіктететініне сенімдіміз!