Ашаршылық пен саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне «Сарғайса да тарихтың ақ парағы,ол күндер мәңгі есте сақталады» тақырыбында оқырман конференциясын өткізді.

31.05.21жылы ZOOM форматында колледж кітапхана меңгерушісі Акбаева Айнұр студенттермен 31 мамыр – Ашаршылық пен саяси қуғын-сүргін құрбандарын еске алу күніне «Сарғайса да тарихтың ақ парағы,ол күндер мәңгі есте сақталады» тақырыбында оқырман  конференциясын өткізді.

Мақсаты:

Саяси қуғын сүргін құрбандары жөнінде оқиғаны  білім алушыларға дұрыс терең түсінік беру, олардың саяси санасын ояту, адамгершілік көзқарастарын қалыптастыру.Отансүйгіштікке, патриоттық сезімін, ерлік, батылдық, шындық, төзімділік, адамгершілік қасиеттерін дарыту.Саяси қуғын-сүргінге ұшыраған  ақын-жазушылардың ерлігін, үлгі-өнеге ету.