«Мәңгілік тұлға – Ұлы Абай» кітабының авторы А.У.Сужиковамен кездесу ZOOM форматында ұйымдастырылып өткізілді.

№1 Алматы қазақ мемлекеттік гуманитарлық – педагогтік  колледжінде 2021 оқу жылының 21 мамыр күні колледж кітапханасында     Ұлы ақын,ағартушы Абай Құнанбаевтың 175 жылдық мерей тойына «Алматыкітап» баспасынан жарық көрген   «Мәңгілік тұлға – Ұлы Абай» кітабының авторы А.У.Сужиковамен кездесу ZOOM форматында  ұйымдастырылып өткізілді.

Мақсаты: Абай Құнанбайұлының еңбек жолдарын бүгінгі ұрпаққа  көрсету. Автордың туындысын жастар арасында кеңінен  таныстырып насихаттау, патриоттық сезімді және туған жерге деген сүйіспеншілікті дамытуға бағыттау. Ұлы тұлғаның қасиеттерін ұрпағымызға таныту, хакімнің өсиетіне адал,бауырмал болуға тәрбиелеу.

Кездесу  соңында    автор колледж кітапханасына  «Алматыкітап» баспасының     құнды кітаптарын    сыйға тартты.

Колледж директоры Магишат Таскалиевна авторға алғысын білдіріп,   шығармашылық табыс тіледі.