Zoom платформасында кітапхана меңгерушісі Акбаева Айнур «Отты жылдар елесін, кітаптан оқып білесің» тақырыбында колледж кітапхана қорындағы кітаптардан библиофреш ұйымдастырды.

06.05.2021 жылы  Zoom платформасында кітапхана меңгерушісі Акбаева Айнур  «Отты жылдар елесін, кітаптан оқып білесің» тақырыбында  колледж кітапхана қорындағы кітаптардан библиофреш ұйымдастырды.

Мақсаты: Ұлы Отан соғысы,оған қатысқан қазақтың батыр ұл қыздары туралы оқып білу.

Ұлы Жеңіс туралы мағлұмат беру. Отан үшін жан қиған аталар мен апалардың,соғыстан оралған, қазіргі кезде арамызда жүрген ардагерлеріміздің ерлігін үлгі ете отырып, оларды құрметтеуге  Отанын,елін,жерін қорғауға тәрбиелеу патриоттық тәрбие беру.