Колледж кітапхана меңгерушісі Акбаева Айнұр студенттермен «Мейірімге толы жүрек» тақырыбында веб-семинар ұйымдастырды.

15.02.2021 жылы «Өзін-өзі тану» рухани-адамгершілік бағдарламасының авторы, «Бөбек» балалар қайырымдылық  қорының Президенті С.А.Назарбаеваның 80 жылдығына орай колледж кітапхана меңгерушісі Акбаева Айнұр студенттермен «Мейірімге толы жүрек» тақырыбында веб-семинар ұйымдастырды.

Мақсаты:С.А.Назарбаеваның өмір жолы, сіңірген еңбектері, қайырымдылық іс-шаралары, еліміздегі адамгершілік-рухани білім берудің дамуына қосқан үлесі туралы ақпараттар беріп, Сара Алпысқызының ұлағатты ұстанымдары мен кітаптары арқылы студенттерді өмірге, ата-анасына, ең жақын адамдарына, жалпы адамзатқа деген бауырмалдық, сүйіспеншілік, махаббат, достық, ізгілік қасиеттерге тәрбиелеу.